Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

http://kipr-travel.com/ какой трансфер на кипре из аэропорта.
Розпочав роботу наметовий табір «Пізнаємо відпочиваючи»

14:37
1 серпня на Рожнятівщині Івано-Франківської області стартував пізнавальний відпочинковий наметовий табір в рамках проекту громадської організації «Центр громадських ініціатив «Крок» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду Відродження.

Він створений з метою популяризації активного пізнавального відпочинку серед дітей середнього та старшого шкільного віку, які виховуються у багатодітних, малозабезпечених, а також неповних родинах та сім’ях, вражених фінансово-економічною кризою.

Табір проводиться у партнерстві з Будинком дитячої та юнацької творчості та відділом освіти Рожнятівської районної державної адміністрацій, які допомагають у проведенні виховного процесу та співфінансують деякі заходи табору. Наметовий табір працюватиме 14 днів, під час яких відпочиватиме 50 дітей, які відвідують гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості.

Табір розташований в мальовничому куточку Карпат - ур. Вировитий поблизу села Луги. Програма табору насичена пізнавальними заходами, екскурсіями і пішими походами, іграми та змаганнями. Наметовий табір дасть змогу дітям змістовно відпочити, стане стимулом для подальшого відвідування ними гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості.
За інформацією інтернет-ресурсу Громадськи простір

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec