Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:32
Австрія готова розглянути можливість підписання двосторонньої угоди про скасування візових зборів за оформлення національних віз громадянам України. Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров на брифінгу 3 серпня.

Він проінформував, що з 30 липня у Відні відбулися українсько-австрійські консультації щодо консульсько-правових питань на рівні керівників консульських служб МЗС двох країн.

Серед головних питань порядку денного було обговорення питання захисту прав й інтересів громадян України, застосування австрійською стороною положень Візового кодексу Європейського союзу, що набув чинності 4 квітня поточного року, а також оформлення короткострокових і довгострокових віз австрійським представництвом українським громадянам.

Крім цього, обговорювалися питання реалізації внесення зміни до угоди між Україною і ЄС про спрощене оформлення віз, а також окремі аспекти співробітництва між правоохоронними органами.

"За результатами консультацій від австрійської сторони отримано запевнення із приводу подальшої підтримки нашої країни в її просуванні до безвізового режиму з ЄС. Крім того, австрійська сторона погодилася розглянути можливість підписання двосторонньої угоди про скасування візових зборів за оформлення національних віз громадянам України", - сказав О.Дікусаров.

Як повідомив прес-секретар зовнішньополітичного відомства, сторони також домовилися провести наступні консультації в Києві в травні 2011 року.

Нагадаємо, 29 липня Німеччина спростила оформлення віз для українців, знявши свої заперечення щодо приєднання України до Гаазької конвенції.

"Відтепер немає більше необхідності в легалізації українських документів посольством Німеччини в Києві для визнання їх німецькими органами. Таким чином, відпадає й збір за легалізацію", — зазначено в повідомленні.
За інформацією інтернет-ресурсу Громадськи простір

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec