Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

ВелоДень 2012 в м.Надвірна (фото)

12:00

Вже в четвертий раз Надвірнянський туристично-інформаційний центр та велоклуб «Срібний ніпель» організовують в місті Надвірна акцію “Велодень”. Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях.


У місті ВелоДень пройшов 27 травня. У велопробігу вулицями міста взяло участь 48 учасників різного віку. В обласному центрі було більше 340 учасників. Якщо порівняти кількість населення Івано-Франківська (240 тис.) та Надвірної (22 тис.), то пропорція в 2 рази краща в нашому місті....


Маршрут велопробігу своєю ниткою обійшов майже все місто: майдан Шевченка – вул.Мазепи – вул.Франка – вул.Котляревського – вул.Руднєва – вул.Черемшини – вул. Грушевського – вул.Соборна – вул.Січинського – вул. Шевченка. Приємно було чути, як радісно вітали учасників водії автотранспорту та піші надвірнянці.

Близько 11.00 був даний початок перших велосипедних спринтерських змагань - «Вело драг-рейсинг”, що стартували біля районного будинку культури (драг-рейсинг - це турнір, що складається із серії спринтів на короткій дистанції між двома (іноді трьома) гонщиками на виліт, в результаті яких визначається один переможець). Переможцями змагань стали представники Івано-Франівська (І місце - Ярослав Сорока), Надвірної (ІІ місце – Володимир Пекар) та Богородчан (ІІІ місце - Христина Стоцька). Всі переможці були відзначені цінними призами від відділу культури і туризму Надвірнянської районної державної адміністрації.


Після змагань учасники вирушили на велосипедний пробіг до г.Городище в с.Фитьків. На мальовничій галявині був влаштований велопікнік зі смаженими сосисками від СПД Тисячного Олександра. Також була проведена лотерея з розіграшем призів.

Дощ, а потім і злива закривали Велодень у Надвірній, що додало тільки повноти єднання з природою, яке може подарувати тільки велосипед.


Велодень - 2012 закінчився, залишивши приємні спогади та сподівання і на подальшу активність надвірнянської велоспільноти. Бо тільки спільними зусиллями можна змінити наше місто, зробити його дружнім до велосипеда, до транспорту, який не створює заторів, не димить і не будить сусідів вечорами.

До речі, про цікаві події, що плануються в м.Надвірна, завжди можна дізнатися, знайшовши в інтернет сторінку «Туристична Надвірнянщина» http://tur.nadvirna.com.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.109sec