Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Івано-Франківщині пройдуть екстремальні перегони Gorgany Race 2012

21:06
2-3 червня на Рожнятівщині відбудуться екстремальні пригодницькі перегони Gorgany Race 2012. Перегони проходитимуть у категоріях: “Трек” - (пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму) та “Вело” - (велосипедний маршрут та пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму).

Як інформують організатори змагань, маршрут перегонів є досить складним та виснажливим. Окрім чималої дистанції з великими перепадами висот, складним орієнтуванням, необхідно подолати і технічні етапи, тому ті, хто планує показати добрий результат, рухаються без відпочинку та вночі. За контрольний час – 30 годин – учасникам необхідно подолати важкодоступними горами понад 90 км пішки (в класі «Трек») або 160 км – на велосипеді та пішки (в класі «Вело») і відмітитися на контрольних точках.

Довідка
Gorgany Race вже шість років поспіль проходять у Ґорганах – найвіддаленішому та найменш заселеному регіоні Карпат. Минулого року за кубок Ґорган змагалося 96 команд (220 учасників) з усіх областей України. Змагання набуло міжнародного рівня, адже у перегонах взяли участь спортсмени з Польщі, Республіки Чехії, Росії, США.
Детальніше на сайті організаторів http://www.gorganyrace.com/

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.109sec