Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Прикарпатті відбулись Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками героїв"

11:55
Протягом кількох днів вже вкотре люди з всієї України брали участь в змаганнях з пішого мандрівництва «Стежками героїв», які організовує Пласт — Національна скаутська організація України, за сприяння Федерації спортивного туризму України. етою змагань є масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності, відродження і розвиток славних традицій українського мандрівництва.

Цього року в Всеукраїнських змаганнях з пішого туризму «Стежками героїв» взяло участь понад 20 команд з усієї України: Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Ужгорода, Рівного, Києва, Житомира і навіть Одеси.

Учасники змагань долали 70 км. аби здобути 3-й ступінь складності по маршруту, 130 км. на I категорію складності. І на ІІ категорію складності пройшли 160 км.

Окрім подолання маршруту команди змагалися також у знаннях краєзнавства, в’язанні вузлів, картографії (топознаки), першої медичної допомоги, стрільби, а також з туристичної техніки: нависної переправи, переправи в брід, самонаведення.

Цьогорічний маршрут був досить складний та екстремальний і підкорився не усім командам, що стартували. На шляху учасників змагань траплявся і сніг, і буреломи, і водоспади, і сліди диких тварин, а заразом відкривалася незрівнянна краса Горган.

За попередніми результатами перемогу в поході 3-го ступеня складності здобула команда «Хмельницькі» (м.Львів). Серед команд-учасниць 1 категорії складності перемога дісталася команді Передові (Львів), 2-ге місце «Звірі» (Львів), 3-тє - команді з суто дівочим складом ПВА (Івано-Франківськ). Першими з 2 к.с. виявилася львівська команда «Тімос», 2-ми в загальному заліку є «Кальцифер Дж» (Львів) і 3-ми закарпатська команда «Трактор Стій».

При визначенні переможців враховувалося чи команда дійшла в повному складі до фінішу, а також чи здобула всі попередньо визначені вершини з нитки маршруту. Офіційне нагородження команд відбудеть 20 тавня у Львові.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.108sec