Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

16:32
Вчора в Івано-Франківську стартував десятий ювілейний фестиваль ковальського мистецтва «Свято ковалів». Цьогорічне свято особливе, оскільки збігається з 350-річним ювілеєм Івано-Франківська. Участь у фестивалі беруть ковалі з 18 країн, а також українські майстри.

Цьогоріч фестиваль ковальського мистецтва проходить на площі «Бастіон», яку урочисто відкрили сьогодні. Також у програмі конференції-презентації та лекції ковалів.

Доброю традицією стали ковані подарунки для міста. Вже сьогодні відкрито «Арку на честь 350-річчя Івано-Франківська», яка була виготовлена в 2011 році. Також завтра презентують виконаний ковалями Пам’ятник першій українській церкві. Його прикрасить пам’ятний знак, над виготовленням якого якраз працюють майстри.


.

.

.

Сьогодні у обласному центрі Прикарпаття продовжили роботу майстри по металу з більш ніж 20 країн світу. Ковалі під відкритим небом тішать городян та гостей Івано-Франківська своїм вмінням перетворювати метал на витвори мистецтва.

Сьогодні до учасників фестивалю з вітальним словом звернувся міський голова Віктор Анушкевичус, а учасники вже по черзі закінчують роботу над дзвіночками, які будуть розміщені на пам'ятнику першій Українській церкві.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Правда іф


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec