Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Рекорд ТК «Буковель» – 6 вершин за 6 годин

00:48
11 квітня в ТК «Буковель» було офіційно зафіксовано новий рекорд України в категорії: «Спорт, спеціальна підготовка, масові заходи» – «Фрірайд» спуск з шести найвищих вершин України за один день.

Протягом 5 днів 5 молодих сноубордистів та лижників України (Станіслав Безусов, Катерина Чередніченко, Вячеслав Рябикін, Юрій Дербах, Андрій Піллероа) в Буковелі проходили тренування та технічну підготовку для встановлення рекорду та підкорення найвищих вершин українських Карпат (г. Петрос, г. Говерла, г. Ребра, г. Бребенескул, г. Гутин-Томнатек, г. Піп Іван).

Рекорд ТК«Буковель» – 6 вершин за 6 годин


Саме ці сміливці, разом із директором ТК «Буковель» Олександром Шевченком, за 6 годин здійснили спуск з шести вершин Карпат на лижах та сноубордах з допомогою гелікоптера. За словами ініціатора такого заходу Станіслава Безусова – «Можна було тільки мріяти, що це можливо і ми зможемо спуститись за один день з найвищих гір, але з допомогою і підтримкою ТК«Буковель» це стало реальністю».

Своїми враженнями ділиться і Вячеслав Рябикін, який одразу погодився на пропозицію взяти участь у встановленні рекорду – «Я та мої друзі в захваті від цієї події, ми були приємно вражені поєднанням безпеки, організації і якості катання під час встановлення рекорду».

Подібні польоти Буковель проводить щорічно, каже Олександр Шевченко, бо вони окрім пропаганди здорового способу життя в молодіжному середовищі ще і підвищують професійний рівень лижників і сноубордистів. При цьому ставлять нові цілі та показують всю багатогранність наших Карпат для активного і здорового зимового відпочинку.

На фіксації рекорду був представник національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк, яка разом із експертами офіційно зафіксували і підтвердили встановлення рекорду України. Час який затратили на встановлення рекорду склав шість годин. - "Мені дуже приємно, що молоді люди ставлять перед собою високі цілі і роблять все, щоб їх досягти. Хочу привітати всіх хто долучився до встановлення рекорду України і подякувати ТК "Буковель" за те, що вони підтримують молодих талановитих людей і пропагують здоровий та активний спосіб життя", - сказала Ганна Крисюк.

paralleli.if.ua


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.112sec