Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:20
У п'ятницю, 24 лютого, в Івано-Франківському краєзнавчому музеї о 15 годині відкриється археологічно-мистецька виставка «Сакральний птах Трипілля. Ретроспектива духовності мистецтва у вісім тисячоліть». На виставці вперше представлено безцінні знахідки доби неоліту. Це експонати з колекцій Інституту археології Академії наук України, Івано-Франківського та Борщівського краєзнавчих музеїв, Львівського історичного музею, Національного заповідника «Давній Галич».

Також буде показано музейні реконструкції трипільської кераміки народної майстрині Людмили Смолякової (м. Київ), учасниці багатьох національних та міжнародних виставок.

Відкриватимуть виставку відомі етно-гурти «КораЛЛі» та «Оберіг» з трипільськими троїстими музиками у театралізованому дійстві.

Вперше на Прикарпатті засяє всесвітньовідома скіфська пектораль у голографічному зображенні майстра, кавалера ордена Фаберже Олександра Мірошнікова (м. Червоноград).

Магічний образ Птаха, Великої Праматері людства, з сонячними трипільськими орнаментами майстерно відображений у роботах відомих сучасних майстрів традиційного народного мистецтва України: Марії Карпанюк, Дмитра Сивака, родини Борисів та Стринадюків, Петра Перекліти, Віталія Владковського, Тараса Саломахи та колекціях установ: історико-етнографічного музею «Берегиня», Косівського інституту ДПМ Львівської Академії мистецтв, інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. Також буде представлено твори майстрів США: Анни Кульчицької, Мирона Бакало, Івана Братко і його талановитих учнів.

Виставка проводиться в рамках фестивалю, організованого управлінням культури Івано-Франківської ОДА, дирекцією РКАС (Фонд досліджень стародавніх цивілізацій, США) та ліцеєм сакрального мистецтва (м. Галич).

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec