Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

20:57

24 грудня, у суботу, в ТК «Буковель» проходив Всеукраїнський фестиваль, який зібрав усіх тих, хто полюбляє барбекю - м'ясо, яке смажиться на відкритому вогні. Майдан зібрав багато людей, адже виявили бажання позмагатися у вправності приготування цієї страви кухарі не тільки ресторанів, які належать ТК «Буковель», але й ресторанів, що діють на Яремчанщині. Це кухарі ресторанів: «Старий млин», «Рондель», «Козачок», «Lucky Bull»- та команди ТМ«Хортиця» й аніматорів.

За умовами конкурсу приготовлену страву мали оцінити члени журі, а гості курорту поласувати стравою, приготовленою під відкритим небом. Легенький сніжок, смачний димок від барбекю та вдалі, дотепні коментарі ведучих Фестивалю Чміля Андрія і Редько Вікторії, джазові мелодії, які дарував гурт "Станіслав Диксиленд Бенд", бармен-шоу за участі барменів пабу «Кухель» створювали відчуття свята.

Переможцями конкурсу з приготування барбекю стали команди ресторанів «Козачок» та «Lucky Bull», приз глядацьких симпатій отримала команда аніматорів.

Свято відбулося, завдячуючи підтримці ТМ «Гріллі», ТМ «Хортиця, СПА-центру «Оазис»та ТК «Буковель».e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.109sec