Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Конкурс туристичного путівника в Коломиї

14:52

21 грудня 2011 року в приміщенні бібліотеки №1 для дітей відбувся заключний етап відкритого конкурсу на кращий дитячий туристичний путівник у місті Коломиї «Путівник мого міста”, організатором якого виступили відділ культури і туризму міської ради та бібліотеки міста. Меценатами заходу стали: фірма «ОХY» та адвокат Михайло Петрів. Проведення заходу підтримали готель «Писанка» та туристична агенція «1000 і 1 тур».

Метою та завданням Конкурсу були: визначення найбільш привабливих об’єктів культурної спадщини міста, об’єктів туристичної інфраструктури очима дітей; пропагування історичних та культурних цінностей міста, популяризація існуючих і створення нових маршрутів по м. Коломиї; залучення учнівської молоді, студентів, мешканців міста до справи популяризації туризму та екскурсій; ознайомлення населення, передусім учнівської молоді, з туристичним потенціалом міста, його історією та сьогоденням, економікою, природою, культурною спадщиною тощо.

Розпочався Конкурс у Всесвітній день туризму - 27 вересня та тривав до 21 грудня цього року. Конкурсні матеріали подавались за адресою: 78200, м. Коломия, вул. Кобринського, 10, бібліотека №1 для дітей відділу культури і туризму Коломийської міської ради (з поміткою "На конкурс").

До участі у Конкурсі запрошувались усі, хто цікавиться та вивчає історію, традиції, культурну спадщину рідного міста: учні молодших класів загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти. Консультантами могли виступати батьки, громадські організації, представники туристичних фірм та краєзнавці.

Всі учасники нагороджені цінними подарунками. Троє з них стали лауреатами Конкурсу, а саме Грицюк Валентин (ЗОШ №4) посів ІІІ місце, Дяків Арсен (ЗОШ №10) посів ІІ місце. Переможцем конкурсу дитячого туристичного путівника «Путівник мого міста» 2011 року стала учениця природничо-математичного ліцею (2-А клас) Соломія Юрійчук та окрім смачних і гарних подарунків її рекомендовано навчатись в Коломийській дитячій художній школі імені Ярослава Пстрака.

Вітаємо переможців та очікуємо активної участі в нових конкурсах.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.111sec