Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

16:34
Україна зможе отримати безвізовий режим в ЄС не раніше 2012 року. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив екс-заступник глави МЗС Валерій Чалий, коментуючи заяву Президента Віктора Януковича про те, що до кінця поточного року Київ і ЄС могли б підписати угоду про вступ безвізового режиму.

"Позиція скоректована: йдеться не про вступ безвізового режиму, а про підписання документу який раніше називали "дорожньою картою" - це буде план дій з відміни візового режиму для України. Цей план передбачатиме конкретні умови, досягши яких Україна зможе претендувати на безвізові поїздки в ЄС громадян на короткостроковий період (90 днів протягом 180 днів). Це той же режим, який Україна вже надала країнам Євросоюзу", - сказав він.
За його словами, якщо до кінця року здійснити відповідне нормативно-правове регулювання у візових питаннях, то цього вистачатиме, щоб вийти на підписання плану дій. Але говорити про те, що українці до кінця року їздитимуть в ЄС без віз, не можна. Це або помилка, або нерозуміння влади. Завищені очікування людей можуть привести на розчарування, результатом якого стане заклик не лише людей, але і політиків повернути візи для громадян Європейського Союзу", - відмітив В. Чалий.

"Ми не розуміємо однієї речі: це не Євросоюз просить нас приїжджати до них, це ми намагаємося потрапити в країни ЄС. Хоча, звичайно, повільний шлях до безвізового режиму може дратувати. Треба також враховувати, що досягти підписання документу про безвізовий режим простіше, ніж потім його імплементувати. Досвід балканських країн свідчить про те, що у них на це пішло півтора-два роки. Я думаю, що якщо діяти в цьому напрямку активно і результативно, то до Чемпіонату Європи по футболу в 2012 році можна добитися такого рішення. Але це найоптимістичніший сценарій", - резюмував експерт.

Нагадаємо, раніше Президент заявив, що Україна і Євросоюз можуть підписати угоду про безвізовий режим до кінця поточного року.

Туристична фірма "Сім чудес"


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec