Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:44

Другий щорічний Фестиваль позашляховиків «УкрАВТО 4х4 », справжнє свято для любителів швидкості, драйву і активного відпочинку, стартував 7 грудня серед мальовничої природи Карпатських гір у Буковелі. Абсолютне бездоріжжя, динамічні підйоми і спуски, затяжні повороти і круті віражі, підступний лід і глибокий сніг, непередбачуваність та екстрім - все це чекає учасників нинішньої серії тест-драйвів «УкрАВТО 4х4».

Дуже успішно пройшов перший Фестиваль «УкрАВТО 4х4», заснований Української Автомобільної Корпорації. Цього року автомобілістам також буде представлена ​​чудова можливість відчути сніговий драйв під час Фестивалю в Карпатах, який буде проходить з 7 по 11 грудня в курортному містечку Буковель.

Для проведення «УкрАВТО 4х4» вибрані найкращі гірські траси і розроблені спеціальні маршрути, на яких позашляховики, спринтери і кроссовери зможуть продемонструвати всі свої технічні переваги.

На Прикарпатті стартував Фестиваль позашляховиків
У наступні дні споглядати і особисто випробувати динамічні якості повнопривідних автомобілів зможуть усі бажаючі відвідувачі Фестивалю на полігоні Mercedes-Benz Driving Academy і в гірській місцевості.

Безкомпромісне подолання бездоріжжя в екстремальних зимових умовах буде відбуватися на позашляховиках Jeep і Mercedes-Benz модельного ряду 2011 і ін

На Прикарпатті стартував Фестиваль позашляховиків
На Прикарпатті стартував Фестиваль позашляховиків


Учасники фестивалю першими в Україну в складних гірських умовах зможуть протестувати індійський повнопривідний пікап TATA Xenon.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.108sec