Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

16:14

10. Не гуляйте в купальнику - Гренадa

Знаходитися на пляжі Гренади в купальнику дозволено. Проте, будьте обережні, якщо ви захочете пройтися у такому вигляді по берегу. Прогулянки в купальнику по місту можуть коштувати вам 270 $.

.

9. Ніколи не вимикайте фари - Данія, Чеська республіка

У Данії і Чеській республіці вам завжди доведеться залишати включеними фари вашого автомобіля, незалежно від того наскільки сонячний видався день.

.

8. Не зупиняйтеся і не ходіть по автобану - Німеччина
Якщо у вас закінчився бензин на автобані, то в Німеччині ви фактично поза законом. За саму зупинку ви заплатите 100 $ штрафу, а якщо вирішите вийти з автомобіля, щоб заправити машину, то доведеться віддати владі ще 100 $.

.

7. Не годуєте голубів - Італія

У Венеції заборонено годувати голубів. Так якщо вас упіймають на площі Св. Марка за годуванням голубів, то мінімальний штраф складе $50-60. Проте будьте обережні - іноді штрафи можуть досягати 600 $.

.

6. Не розплачуйтеся дрібницею - Канада

Хтось скаже, що гроші - це завжди гроші, проте в Канаді це не зовсім так. Розплачуватися в пенні тут заборонено. Звичайно, штрафу вам за це ніхто не виставить, а ось відмовитися продавати товар за дрібні гроші можуть.

.

5. Не їздіть на брудних автомобілях - Москва, Росія

У Москві вам можуть виписати штраф за те, що ваш автомобіль не досить чистий. Що треба вважати брудним автомобілем? Це, на жаль неясно. Так або інакше будьте обережні або приготуйте 100 $ штрафу.

.

4. Не їжте на вулиці протягом Рамадана - Об'єднані Арабські Емірати

Якщо Ви подорожуєте в Об'єднані Арабські Емірати протягом місяця Рамадана, бути обережні. Їжа на вулиці при світлі дня може обійтися вам дуже дорого. Ви навіть можете виявитися за це у в'язниці.

.

3. Не цілуйтеся на вокзалах - Франція, Англія

У 1910 році, романтика померла на французьких залізничних станціях. Відтоді згідно із законом на платформах заборонено цілуватися.

.

2. Не водіть машину без сорочки - Таїланд

Тропічна жара може змусити вас зняти сорочку у вашому автомобілі. Будьте обережні, це може вам коштувати 10 $!

.

1. Не жуйте жуйку - Сінгапур

Жувальна гумка, годування птахів, плювання, і не змивання в громадських туалетах може обернутися для вас прикростями в Сінгапурі.

Туристична фірма "Сім чудес"


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec