Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Майже 900 км туристичних маркованих маршрутів вже з'явилося на Івано-Франківщині

08:28

На території Івано-Франківської області прознаковано майже 900 км туристичних маршрутів. Про це УНН повідомив керівник Івано-Франківської регіональної фундації "Карпатські стежки" Василь Гутиряк. "На даний час на території області вже існує близько 900 км маркованих стежок, які дають можливість туристам легше добратися і концентрують потоки туристів тільки на цих стежках, що дає змогу оберегти інші території від екологічного навантаження", - сказав він. Крім створення маршрутів, уточнив В.Гутиряк, фахівці фундації встановлюють інформаційні знаки на роздоріжжях доріг і маршрутів та стенди з їх схемами.

Він уточнив, що найбільша в області мережа знакованих туристичних стежок є на Яремчанщині - 290 км.
В.Гутиряк відмітив, що для маркування туристичних маршрутів щорічно 20-30 тис. грн. виділяє обласний бюджет, решту коштів фундація залучає за рахунок донорів.

На 2012 рік, поділився планами В.Гутиряк, фундація планує прознакувати туристичні маршрути у Верховинському і Косівському районах.

"Ще два райони і у нас буде сформована мережа. Ми плануємо зробити так, щоб була спільна мережа туристичних маршрутів для всієї області", - пояснив керівник фундації.

Нині на території області діє понад 100 туристичних, еколого-пізнавальних маршрутів.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.117sec