Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:22
Цими вихідними у Долині відзначають День міста. У програмі заходів у суботу: шаховий турнір «Кубок мера» у клубі «Прометей», концерт муніципального духового оркестру на площі біля Вічного вогню, дитяче ігрове дійство «Казковий Диснейленд», заплив на плавзасобах у міському озері, веселий концерт за участю наймолодших долинян та Левка Дурка на головній сцені, що на пр. Незалежності.

Для шанувальників інструментальної музики — концерт долинських віртуозів за участю Михайла Захарії, гурту «Віртуози Долини» та Олега Погонича у Будинку техніки. Закінчить перший день святкувань караоке, молодіжний рок-концерт на головній сцені, а також дискотека 70-х – 80-х років, що відбудеться у парку.

У неділю мешканці та гості Долини можуть взяти участь у змаганнях «Кубок Долини з риболовлі», що відбудеться на березі міського озера, турнірі з велоквесту.

Для пошановувачів солодкого та автентичного — свято бойківського меду і ремесел. Будуть також ярмарок української книги, концертна та конкурсна програми, майстер-класи. Все це відбудеться на площі навколо пам’ятника Грушевському.

На площі біля Будинку техніки відбудеться дитяче ігрове дійство «Казковий Диснейленд», а в приміщенні — весела історія для дорослих і дітей «Пригоди Соломона» Рівненського драматичного театру «Сонях», сучасна вистава «Час ще є» (діалог на двох) Долинського народного театру.

Відпочити у цей день зможуть і шанувальники спорту: відбудуться козацькі забави, показові турніри з боксу і фрі-файту, що проходитимуть на площі біля Центру культури і дозвілля. Завершать другий день святкувань гала-концерт і вогняне шоу та дискотеки на головній сцені і у міському парку.

ОДТРК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.106sec