Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:47
«Маєток святого Миколая», що на території національного природного парку «Гуцульщина» на Косівщині Івано-Франківської області, перетвориться на гірський «Артек». Такі наміри має президент України. Глава держави доручив виділити 2 мільйони гривень на розробку проекту комплексу «Маєток Святого Миколая».

Його розбудують за трьома напрямками.

Перший — центральна садиба. У ній буде будинок головного улюбленця дітей Святого Миколая, музеї етнографії, природи та новорічної іграшки. Поблизу розташують дитячий театр та церкву, розповідають працівники маєтку.

Другий напрям — оздоровчо-духовний. Тут поєднаються реабілітаційний центр та кінна ферма, де практикуватимуть іпотерапію (лікування кіньми).

А от третій напрям усе розкаже про гуцулів. Він так і називатиметься — «Гуцульське село», — стверджує начальник відділу рекреації екоосвіти Вікторія Лосюк.

Такий «гірський Артек» зможе приймати відвідувачів упродовж всього року. Для школярів у маєтку функціонуватиме школа.

Скільки треба грошей на розбудову Маєтку святого Миколая, працівники поки що не підрахували. Обіцяні 2 мільйони гривень досі залишаються президентським дорученням. Наразі працівники Маєтку отримали 300 тисяч гривень на підготовку проекту музею етнографії.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 2.604sec