Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

алкотестер al 7000 | подруге подарки цветы с доставкой дешево подарки на 8 марта | Отзыв to увеличение груди.
Фестиваль середньовічної культури «Тустань - 2011»

15:58
Фестиваль середньовічної культури «Тустань - 2011» відбудеться 5 – 7 серпня 2011, в с. Урич, (фортеця Тустань). Програма цьогорічного фестивалю обіцяє бути особливо багатою та цікавою.
Починаючи з 2006 року на місці давньої української фортеці відтворюються обряди, звичаї та побут нашого народу, який став на шляху ворожої навали. Аматори історичної реконструкції ретельно відтворюють найдрібніші деталі костюмів, зброї, обладунків, навіть кухні тих славетних часів. Кожен знайде щось цікаве для себе – там буде і ляльковий театр, і музика, і поєдинки, і стрільба з лука, і навіть знаряддя середньовічних тортур.
Програма:
5 серпня 2011: Реконструкція баталій IX-XIII століть у виконанні учасників клубів і товариств історичної реконструкції. Урочисте відкриття навколо багаття.
6 серпня, 2011: 13:00 – відкриття сцен. Середньовічні танці у виконанні учасників клубу «Пантера» і клубу «Родина» та народні пісні, що відображають історію фортеці Тустань. Ляльковий театр для дітей. Майстер-класи – оздоблення лицарських щитів, ліплення з глини, стрільба з лука, запускання повітряних зміїв, боротьба. Презентація середньовічних тортур - кожен зможе на власний ризик спробувати «іспанський чобіт», кайдани та багато іншого.
19:00 – середньовічні танці й музика на головній сцені, покази історичних фільмів на екранах під відкритим небом.
23:00 – лазерне шоу і феєрверки.
7 серпня 2011: 11:00 – церковна служба, виступи фольклорних колективів. Лицарський турнір з церемонією нагородження переможців. Майстер-класи з народних ремесел, верхової їзди і середньовічного куховарства з дегустацією страв. Увечері – захоплююча вистава «Театру тіней»

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec