Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Івано-Франківщині пройшли змагання з водного туризму

15:16
Із 1 по 3 квітня поблизу селища Вигода Долинського району Івано- Франківської області відбувся Кубок України з водного туризму «Карпатське Ралі — 2011». За звання кращих на берегах бистроводної Свічі боролися 7 команд з Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Житомирської та Вінницької областей.

Відповідальність за безпеку учасників турніру традиційно лягла на плечі рятувальників Івано-Франківського та Львівського гірських пошуково-рятувальних загонів. Рівень підготовки більшості спортсменів високий — серед учасників змагань було 11 майстрів та 24 кандидати у майстри спорту, однак від помилок на гірських стрімнинах не застрахований ніхто.

Перш за все, звісно, слід було подбати про безпеку водних трас. Адже застрягла між камінням колода, гострий камінь чи просто шматок заліза, що стирчить з-під води, для каяка чи катамарана — справжнісіньке лихо. Саме тому працівники Івано-Франківського гірського пошуково-рятувального загону ще до початку перегонів ретельно обстежили кожен метр водної траси на Свічі. Самі змагання — явище надзвичайно яскраве та видовищне. Спортсмени виступали на катамаранах — «четвірках», катамаранах-«двійках» та каяках – коротких легких човниках, якими керує одна людина. Спритно та вправно долали водники-екстремали круговерті та бистрину течії річки. За підсумками змагань перше місце в Кубку України з водного туризму вибороли чернівецькі водники, другу та третю сходинку на почесному п’єдесталі посіли відповідно львів'яни та спортсмени з Тернопільщини. Іванофранківці зайняли на «Карпатському ралі — 2011» шосте загальнокомандне місце.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.119sec