Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:44
8-10 квітня на Прикарпатті триватиме рекламно-інформаційний тур учасників Форуму туроператорів з Німеччини. Відповідно до програми, у п'ятницю німецькі туроператори побувають на Скелях Довбуша, у с. Бубнище Болехівської міськради, проїдуть вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» на Долинщині. Увечері учасники Форуму туроператорів з Німеччини зустрінуться з представниками туристичних підприємств Івано-Франківщини за «круглим столом» в обласному центрі.

9 квітня – екскурсії музеями Коломиї та Тисовим заповідником, а також знайомство з туристичною інфраструктурою ГК «Буковель».

У неділю, 10 квітня, гості з Німеччини відвідають екотуристичний візит-центр Карпатського Національного природного парку, оглянуть знаменитий Яремчанський водоспад; після – побувають у древньому Галичі, переїдуть до Рогатина, церкви Св. Духа, що є пам'яткою дерев'яної архітектури і живопису 16-19 ст. До слова, у 2010 році подано заявку про включення рогатинської церкви Св. Духа до переліку світової та культурної спадщини ЮНЕСКО.

Довідково.

Ознайомлювальний тур Івано-Франківщиною учасників Форуму туроператорів з Німеччини проходить у межах регіональної цільової Програми розвитку туризму в області на 2011-2015 роки, затвердженої березневим ц.р. рішенням обласної ради «з метою підтримки туристичного іміджу Івано-Франківської області».

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec