Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Аромадизайн приміщень як вибрати аромат для приміщення.
Михайло Вишиванюк: До відновленої Ради з туризму Карпатського регіону приєднається Підкарпатське воєводство Польщі

15:45
Беручи участь у роботі дводенної міжнародної конференції «Українсько-польський кордон: шанс чи бар’єр соціально-економічного розвитку», що завершилася у м. Красичин Підкарпатського воєводства Польщі, голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк домовився про відновлення Ради з туризму Карпатського регіону, створеної у 2001 році з ініціативи Івано-Франківської ОДА, до якої тепер приєднається Підкарпатське воєводство.


Мені особливо приємно це сказати сьогодні, 30 березня, в день пам'яті про Миколу Шкрібляка, який був ініціатором створення і двигуном розвитку Ради з туризму Карпатського регіону», - наголосив Михайло Вишиванюк.

Довідково.

9 років тому, 30 березня 2002 року, колишнього заступника голови ОДА Миколу Шкрібляка вбили у власному під'їзді. Рада з туризму Карпатського регіону створена в серпні 2001 року Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською та Чернівецькою облдержадміністраціями з ініціативи світлої пам'яті Миколи Шкрібляка, колишнього заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації . У 2003 році в Раду з туризму прийнято Тернопільську обласну державну адміністрацію.

Головна мета діяльності Ради з туризму Карпатського регіону - підтримка розвитку та маркетинг туристичної галузі регіону.

Основні напрямки діяльності Ради включають координацію зусиль областей з розвитку туристичної галузі, аналіз розвитку туризму та діяльності туристичних підприємств, проведення навчальних семінарів, конференцій, круглих столів; здійснення маркетингу туристичних ресурсів регіону, моніторинг діяльності туристичної індустрії в регіоні, координація діяльності туристичних підприємств з урядовими, недержавними, міжнародними, донорськими та туристичними організаціями.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.118sec