Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Українські туристи покинули Єгипет

13:15

Останні туристи, які організовано відпочивають у Єгипті, повернулися в Україну 12 лютого, повідомила Асоціація лідерів турбізнесу України (АЛТУ).

"... Останній організований турист з України залишив Арабську Республіку Єгипет 12 лютого. Всі туристи повернулися додому в плановому режимі", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що станом на 31 січня у Єгипті перебувало від 6,5 до 7 тис. туристів з України: 3,5 тис. - в Шарм-ель-Шейху, 3 тис. - в Хургаді.

Як повідомлялося раніше з посиланням на міністра з надзвичайних ситуацій України Віктора Балогу, евакуація українців з Єгипту, за попередніми підрахунками, обійшлася державі в 1-1,5 млн. грн., тоді як Кабмін 31 січня виділив на ці цілі 10 млн. грн.

Нагадаємо, 31 січня Кабінет міністрів України виділив для евакуації українських громадян з Єгипту 10 млн. грн у зв'язку з політичною ситуацією, що склалася в цій країні. Перебувають у Єгипті туристів (на кінець січня - близько 6 тис) вивозять чартерними рейсами.

У Міністерстві закордонних справ Україні прогнозують повернення всіх українських туристів з Єгипту до 13 лютого.

Раніше український МЗС повідомляв, що станом на 1 лютого немає жодного звернення до посольства України в Єгипті від українських туристів, охочих достроково повернутися на батьківщину, перервавши відпочинок.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує українцям утриматися від поїздок до Єгипту. Зокрема, МЗС просить утриматися від поїздок до Каїра, Олександрії і Суец, а також на курорти країни до повної стабілізації ситуації.

Як повідомлялося, 1 лютого літак авіакомпанії МАУ з сім'ями українських дипломатів, а також співробітниками компаній Нафтогаз Україна і Укрспецекспорт на борту прибув з Каїра до Києва. МЗС повідомив, що може відправити в Єгипет ще один літак для евакуації українців.

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.109sec