Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:52

Через припинення продажів турів у Єгипет збільшилися туристичні поїздки українців до Туреччини, Шрі-Ланку та Індію. Про це розповів віце-президент Міжнародних авіаліній України Сергій Фоменко.

"За спільним рішенням з туроператорами були відновлені рейси до Туреччини, ми побачили сплеск туристичного потоку, перенаправлений в Шрі-Ланку, Коломбо, ми побачили сплеск пасажиропотоку в Індію, Гоа", - сказав Фоменко.

З його слів, при виборі туру необхідно враховувати три фактори: є складнощі з отриманням візи, наскільки вартість відпочинку в тій країні відрізняється від вартості в Єгипті і погодні умови.

Нагадаємо, що в Єгипті 16 день поспіль проходять масові мітинги. У сутичках загинули понад 300 осіб. У зв'язку з цими подіями МЗС порадив українцям не їхати в цю країну, 7 лютого тимчасово призупинили продаж турів і туристичні агентства. Туроператори також припинили видачу документів по вже оплаченим турах в Єгипет.

Українська влада допомогли евакуювати з Єгипту більш як 6 тисяч співвітчизників, проте близько тисячі українців досі залишаються в охопленій революцією країні.

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec