Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

23:42

З 9 лютого набуває чинності Договір про безвізовий режим між Україною й Ізраїлем. Цьому передувала дипломатична боротьба. 9 лютого набуває чинності Договір про безвізовий режим між Україною й Ізраїлем. Цьому передувала багаторічна дипломатична боротьба. І не лише дипломатична.

Ізраїльські правоохоронні органи, приміром, попереджали, що відкриття кордонів може сприяти таким небажаним явищам, як наповнення Ізраїлю українськими повіями і злочинцями.

Були свої застереження і в української дипломатії.

Але компроміс був досягнутий, і в липні минулого року керівниками МЗС двох країн була підписана міжурядова угода.

Вона стосується короткотермінових поїздок громадян обох країн – до 90 днів.

Директор Інституту зовнішньої політики Григорій Перепелиця сказав Бі-Бі-Сі, що в Ізраїлі багато вихідців з України, і з людської точки зору, запровадження безвізового режиму працює на людей.

На думку дипломата, попри ситуацію з Палестиною і конфліктною зоною, Ізраїль стає дедалі привабливішим курортом для українців.

Пан Перепелиця вважає, що мова йде і про ізраїльський бізнес, який досить швидко пристосовується до непривабливого інвестиційного клімату в Україні.

Водночас дипломат переконаний, що існують і серйозні перешкоди для розширення поїздок українців до Ізраїлю: "Перешкода пов’язана з тим, що Ізраїль має спеціальний безпековий режим, оскільки перебуває в конфліктній зоні. І ці заходи безпеки, в тому числі й антитерористичні, складають серйозні складнощі".

На думку експертів, якщо б ЄС запровадив безвізовий режим для України, то основна маса туристів, кількість яких з року в рік збільшується, переорієнтувалася б на Європу. Але головною проблемою, яка їх стримує, на думку аналітиків, є саме візові режими.

Разом із тим, експерти передбачають, що безвізовий режим з Ізраїлем не дає повної гарантії в’їзду. Адже вирішальне слово - за прикордонними службами Ізраїлю. Проблеми, кажуть аналітики, будуть у тих, хто раніше порушував візовий режим.

Спеціальні візи потрібні для тих, хто їде в Ізраїль працювати або вчитися.

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec