Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

13:56

Німеччина спростила процедуру отримання віз для українців, які часто подорожують до країн ЄС. Вони зможуть подавати візову заяву у спеціальне вікно без попередньої домовленості про дату співбесіди. Крім того, їм необов'язково з'являтися на співбесіду особисто, повідомляє Deutsche Welle.

Нововведення поширюється на тих громадян України, які протягом останніх 24 місяців мали мінімум дві шенгенські візи, а також на тих, хто мав річну або багаторічну візу і належним чином їх використали.

Також важливо, щоб за останньою заявою прохача візи було прийнято позитивне рішення.

Ті, хто відповідає цим умовам, можуть особисто або за допомогою іншої особи за їх дорученням приходити без попередньої домовленості про дату співбесіди до спеціального вікна на другому поверсі канцелярії по вулиці Богдана Хмельницького в Києві.

Прохачеві візи слід подати заповнену в повному обсязі і особисто підписану анкету з усіма необхідними документами. Після сплати візового збору можна буде отримати візу.

Посольство радить заздалегідь ретельно готувати всі необхідні папери, щоб не отримати відмову на підставі відсутності будь-якого з документів. Ознайомитися з численними інформаційними матеріалами про процедуру отримання віз можна на інтернет-сторінці посольства.

Посольство залишає за собою право в обґрунтованих випадках прийняти рішення про видачу візи тільки після особистої співбесіди із заявником. Посольство звертає також увагу на те, що подружжя громадян Німеччини або країн Євросоюзу подають свої заяви у візовому відділі по вулиці Златоустівській також без попереднього запису на співбесіду.

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec