Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Туристичний збір в Івано-Франківську погодили на рівні 1%

11:49

14 січня 2011 року в Івано-Франківську відбулися відкриті громадські обговорення проекту рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Івано-Франківської міської ради».

В обговоренні проекту рішення взяли участь члени Ради підприємців при міському голові, представники суб’єктів господарювання, представники ДПІ в Івано-Франківську, працівники виконкому міської ради, тощо.

Серед іншого, розглядалося питання встановлення ставки туристичного збору. Були висловлені пропозиції стосовно встановлення ставки туристичного збору у розмірі 0,5% вартості усього періоду проживання (ночівлі) за вирахуванням податку на додану вартість. Але, враховуючи незначний розмір даного збору, вирішили погодитися на запропонований його розмір — 1% вартості усього періоду проживання (ночівлі) за вирахуванням податку на додану вартість.

Також підприємці підтримали встановлення запропонованої ставки збору за місця для паркування транспортних засобів у розмірі 0,03% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Крім цього, були висловлені пропозиції вести чіткий облік перебування транспортного засобу у зоні паркування, щоб таким чином розмір плати за паркування залежав від тривалості перебування у зоні паркування.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec