Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Аренда электростанций в москве аренда крупных электростанций в москве.
14:16

12 листопада в м.Коломиї в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся четвертий в рамках проекту «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» семінар з питань розвитку інва-туризму та обслуговування туристів з обмеженими можливостями на території області.

Участь в семінарі взяли представники ТМІ «Братерство», головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, Коломийської райдержадміністрації, Коломийської міської ради, приватних садиб, готелів, музеїв, бібліотек, туроператори, засоби масової інформації (30 осіб).

В ході семінару обговорені питання:

- про доступності відпочинку на території Коломийського району;

- про проект «Маршрут доброти Івано-Франківщиною», його основні завдання, заходи та досвід попереднього проекту “Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами”;

- про особливості технічних вимог до облаштування туристично-рекреаційних закладів, практичні та реальні поради щодо обслуговування неповносправних туристів;

- про психологічні аспекти обслуговування осіб з обмеженими можливостями.

В роздаткових матеріалах учасники отримали Методичні рекомендації з облаштування об'єктів елементами доступності, туристично-інформаційний вісник за 3 квартал 2010 року.

Представники газети «Коломийські вісти» та туроператора «МК» висловили зацікавленість в участі у ознайомчому турі розробленим маршрутом, який планується провести на початку грудня 2010 року. Коломийський національний музей Гуцульщини та Покуття ім.. Й. Кобриньского та його філіал - музей писанкового розпису, садиба «Княжий град», ботанічний заказник загальнодержавного значення «Княждвірський» за результатами проведеного в рамках попереднього проекту моніторингу є доступними і будуть включені до маршруту. Крім того висловили бажання, щоб робоча група провела аудит на предмет доступності для неповносправних, садиба «Старжинських», історико-краєзнавчий музей
ім. Олекси Довбуша в с. Печеніжин, садиба «У вуйка Василя» у м. Коломия, готель «Вербіж» у с. Верхній Вербіж та музей історії міста Коломиї.

Для довідки:

Проект «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» впроваджується РТІЦ спільно з ТМІ «Братерство» та головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації у співпраці із Національною Асамблеєю інвалідів України за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Завдання проекту: поліпшення ставлення працівників туристичної галузі до туристів з особливими потребами; підвищення професійності персоналу та підтримка змін у напрямку покращення доступності об’єктів туристичної галузі; розширення туристичної пропозиції та відпочинкових програм по Івано-Франківщині.

Для досягнення завдань проектом планується: провести семінари та круглі столи з представниками туристичної галузі на тему доступності; розробити так званий «маршрут доброти» по регіону – спеціальну туристичну програму, спрямовану на людей з обмеженими можливостями; видати та поширити брошуру про розроблений маршрут; організувати інформаційний тур по маршруту для представників засобів масової інформації та туристичних фірм за участю людей з обмеженими можливостями; перекласти на англійську мову розділ про доступні об’єкти (www.inva-tour.if.ua).

Партнери проекту запрошують зацікавлених до співпраці.

За додатковою інформацією запрошуємо звертатися в Регіональний туристично-інформаційний центр за адресою: вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76004; тел. 0342 502474; e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua (тема листа “маршрут доброти»)


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec