Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:10
Який населений пункт в Карпатах найкраще підходить для велосипедистів-початківців? Який заклад проживання для любителя активного відпочинку буде і до смаку, і по кишені? Як найкраще поєднати велосипед з іншими видами відпочинку? Яким маршрутом краще мандрувати? На ці та багато інших питань дає відповідь другий випуск журналу "ВелоКраїна. Путівник велосипедиста".

Цей каталог видано в рамках проекту "ВелоКраїна", який втілює громадська організація "Центр соціальних та ділових ініціатив" міста Яремче за участі партнерських організацій України та Румунії. У 2008-2010 роках проект фінансувався Європейським Союзом в рамках Програми сусідства Румунія-Україна.

Починаючи з 2008 року "ВелоКраїна" опікується розробкою і ознакуванням велосипедних маршрутів, облаштуванням велосипедних стоянок в населених пунктах, допомагає власникам готелів і садиб обладнати свої заклади для задоволення потреб велотуристів, проводить маркетингову діяльність і промоцію активного відпочинку та Карпат як туристичного напрямку.

ОДТРК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec