Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Замовити таксі на Буковель легко

14:54


Компанія «Трансфер на Буковель» пропонує трансфери до гірськолижного курорту Буковель з міст Івано-Франківськ, Львів та ін. Великий вибір легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів та автомобілів класу люкс.

.

Замовити таксі на Буковель легко. Просто зателефонуйте в компанію «Трансфер на Буковель» або залишіть заявку на сайті www.transfer-bukovel.com і оператори компанії зв’яжуться з Вами в найкоротший термін.

.

Щодня ми виконуємо трансфери із залізничного вокзалу Івано-Франківська, Львова, а також аеропорту Львів та Івано-Франківськ. Наші водії зустрінуть Вас біля вагону або ж з табличкою в аеропорту і довезуть до обраного Вами готелю в Буковелі.

Ми без проблем перевозимо лижне спорядження. Всі наші міні вени йдуть в комплектації «long». Якщо Ви подорожуєте із дітьми і Вам потрібні дитячі крісла, ми надаємо їх безкоштовно.

.

Для корпоративних клієнтів діють спеціальні умови і ціни. Ми надаємо перелік усіх необхідних документів, а також чеки/квитанції.

Якщо Вам потрібно замовити автобус на Буковель, ми з радістю допоможемо Вам. Ми пропонуємо найновіші автобуси в регіоні на 50 пасажирів (Неоплан, Мерседес).

.

Для виняткового комфорту обирайте VIP трансфер на Буковель. Для Вас найкращі автомобілі (Mercedes S class, Audi Q7, Mercedes Viano та ін.). Ми без проблем доставимо Вас в будь-яку точку України або Європи.

.

Транспортні послуги Буковель

· авто з водієм Буковель

· індивідуальний трансфер до Буковелю з вокзалів Івано-Франківськ та Львів

· групові перевезення мікроавтобусами та автобусами

· індивідуальні замовлення трансферу на Буковель автомобілями класу VIP


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.115sec